Chocolate Miracle - масаж і обгортання з натуральним чорним шоколадом

Справжнє мультисенсорне занурення у фізичний та емоційний комфорт; процедура для боротьби зі стресом, поганим настроєм, для догляду за сухою шкірою з нестачею живлення та тонусу.

У процедурі використовується чистий натуральний шоколад. «Шоколадна ейфорія» – це мультисенсорний масаж із теплим шоколадом, який забезпечить Вас чудовими моментами релаксу, зняття стресу та зволоження шкіри. Максимальний набір мікроелементів та вітамінів у складі, есенції у поєднанні з теплою азуленовою олією (головною складовою олії ромашки, яка заспокоює, лікує та відновлює) допомагає оживити навіть саму втомлену та суху шкіру, а також розгладжує дрібні зморшки.

Техніка шоколадного масажу враховує танучу в'язку текстуру шоколаду. Майстер працює долонями та передпліччям, що нагадує швидше танець, ніж звичайний масаж. Навіть ті, хто байдужий до солодкого, не зможуть встояти перед ароматом шоколаду та розслабляючим масажем. Алкалоїд і теобромін, які є в какао, запускають вироблення ендорфіну, гормону щастя.

Про користь шоколаду можна говорити нескінченно: він покращує циркуляцію крові, допомагає боротися з целюлітом, робить шкіру бархатистою та ніжною, допомагає подолати поганий настрій та депресію, омолоджує та й просто занурює у світ далекого дитинства.

Шоколадний масаж - чуттєва процедура, оскільки вона включає не тільки тактильні відчуття, але й ароматерапію. Позбавляє розум від важких і нав'язливих думок, а тіло наповнює легкістю та розслабленістю.

ПРОДУКТИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ТЕХНІКИ МАСАЖУ CHOCOLATE MIRACLE:

Thermal Gommage - мінералізуючий скраб із термальними олігоелементами

Synergica (Universal Lotion) – універсальний лосьйон для тіла з квітами гіркого апельсина

Chocolate – натуральний шоколад для масажу

Sweet Almond Oil - мигдальна олія

Chocolate Cream - шоколадний крем для обличчя та тіла з вітамінним комплексом