ІННОВАЦІЙНА КОСМЕТИКА З ГЛИБОКИМ КОРІННЯМ

Компанія Gerard's, заснована у 1970 році в знаменитому італійському регіоні Франчакорта, що славиться своєю незаймано чистою природою, з перших днів свого існування має на меті служіння красі та здоров'ю, а також незмінне задоволення потреб чоловіків і жінок за допомогою ефективних рішень у постійній гармонії з людською природою.

Косметичний бренд, всі продукти якого виготовляються виключно в Італії, повністю задовольняє вимоги як професіоналів у сфері косметології, так і кінцевих споживачів.

Фахівці Gerard's майстерно комбінують основні елементи із природної екосистеми, створюючи модульні та функціональні засоби, орієнтовані на отримання негайних результатів.

ТРАДИЦІЇ ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ

Філософія Gerard's визначається незмінною орієнтованістю на дослідження та розробку найінноваційніших формул. Рік за роком команда наукових фахівців нашої компанії працює над створенням продуктів, що зберігають красу шкіри, одночасно покращуючи її зовнішній вигляд. Досягається це шляхом ретельного вивчення та пошуку ідеального балансу між традиціями біофармацевтики та сучасними технологіями.

МЕТОДИКА І КОМПЕТЕНЦІЯ

Максимальна ефективність застосування косметичних засобів досягається завдяки комбінуванню правильних формул з найбільш підходящими і дієвими мануальними техніками. Наші ретельно продумані професійні процедури гарантують найкращі результати, адже ми створюємо їх у співпраці з найкращими фахівцями галузі, черпаючи натхнення у новітніх досягненнях науки та незмінно дотримуючись холістичного підходу до самого життя.

ЦІННІСТЬ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ

Глибока турбота, що втілюється в кожній дії, увага до найдрібніших деталей професійних процедур і велнес-курсів, розробка "системи життєзабезпечення", що передбачає ретельний підбір відповідних продуктів домашнього догляду для кожного етапу життя, - ці відмінні риси роблять Gerard's лідером у створенні всеосяжних відчуттів. Gerard's - це "команда" справжніх адептів краси, і кожен член цієї команди відіграє важливу роль у діяльності престижної міжнародної корпорації, користуючись усіма унікальними перевагами справді довірчих відносин між клієнтом та косметологом, компанією та її співробітниками.

 

КОРПОРАТИВНА І СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Наша "жіноча" компанія у своїй повсякденній діяльності незмінно дотримується зобов'язань перед суспільством. Gerard's захищає та підтримує жінок по всьому світу, надаючи допомогу некомерційним організаціям, що спеціалізуються на медичних дослідженнях та захисті прав людини. Серед таких партнерів компанії: Posto Occupato (Реальна допомога жінкам – жертвам насильства), Anastasis (Глобальна, практична, гуманітарна, психологічна та фізична підтримка онкологічних хворих), Associazione Volontari Ospedalieri (Волонтерська організація кваліфікованої допомоги одиноким хворим людям)

100% ЗРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ - ВІД НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Наука, філософія, дизайн та любов до краси поєднуються у продуктах, що виробляються з пильною увагою до кожної деталі – унікальною особливістю, властивою виробам "Made in Italy".

Продукція Gerard's реалізується у найкращих центрах краси, ексклюзивних бутиках та обраних аптечних мережах на території Італії та у 35 країнах світу.