Wave Massage - "дотик хвилі": релаксуючий, знімаючий спазми масаж

Цей ритмічний масаж подібний до безперервного руху хвиль океану, його гіпнотична чуттєвість занурює в стан легкого трансу і забирає уяву в райські куточки нашої планети.

Виконується цей масаж у певному ритмі – розгойдуючими хвилеподібними рухами, інтенсивність і темп яких змінюється в залежності від стану клієнта. Масаж нагадує чарівний танець, у якому рухи рук і ритм зливаються воєдино, плавно перетікаючи один одного.

WAVE MASSAGE - це масажна техніка, спрямована на розслаблення м'язів і розблокування суглобів, яка надає релаксуючу та тонізуючу дію на весь організм, знімає спазми та напругу. Основна спрямованість масажу – покращення стану опорно-рухової системи. WAVE MASSAGE надає також сприятливий вплив на лімфатичну, кровоносну, дихальну та травну системи, моделює м'язи, покращуючи контури фігури.

WAVE MASSAGE надає тілу легкість та гнучкість, особливу граціозність ході та рухам. Цей масаж подарує вам чудовий настрій, відчуття щастя та гармонії з усім світом. Завдяки йому Ви відчуєте легкість у тілі та думках!