GYM Massage - Міостимулюючий масаж. Гімнастика для обличчя

GYM FACE MASSAGE - ексклюзивна масажна техніка Gerard's, розроблена спільно з Асоціацією пластичних хірургів Італії для зміцнення шкіри та боротьби зі старінням.

GYM FACE MASSAGE призначений для відновлення еластичності, пружності шкіри, розгладження глибоких зморшок, відновлення овалу обличчя, підвищення тонусу м'язів та шкіри, зняття м'язової втоми та набряклості.

GYM Massage впливає на сполучну тканину для того, щоб м'язи повернулися до свого звичайного стану і довше зберігали шкіру гладкою, молодою та еластичною.

Масажна техніка GYM FACE MASSAGE - силова, і по суті є гімнастикою для обличчя. Процедура передбачає вплив не тільки на ділянку обличчя, а й на трапецієподібний м'яз в ділянці шиї, комірцевої зони. Техніка впливає не так на шкіру, як на м'язи обличчя. Правильно виконаний масаж здатний повністю замінити апаратну міостимуляцію.

ПРОДУКТИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ТЕХНІКИ GYM MASSAGE

Aquasense Milk/Puressense Gel - очищуюче молочко, для сухої/зневодненої шкіри або очищаючий гель для комбінованої/жирної шкіри;

Aquasense Lotion/Puressense Lotion - пом'якшувальний тонік для сухої/зневодненої шкіри або балансуючий лосьйон для жирної та проблемної шкіри;

Exfolight – ензимний пілінг для всіх типів шкіри;

Miracle Skin – антивікова ліфтинг-маска з АТ-пептидом;

Krioplast Green Tea - альгінатна кріомаска із зеленим чаєм;

Duo System Plus - антивікова крем-маска для контуру губ та очей з гіалуроновою кислотою;

SoySoy Jaluractive Cream SPF8 - зволожуючий та відновлюючий крем з гіалуроновою кислотою та олією сої