Luxury Caviar Treatment - антистресовий масаж і омолоджуючий догляд з чорною ікрою

Чорна ікра містить фосфоліпіди та фосфопротеїни, що стимулюють відновлення та оновлення клітинної структури шкіри.

Фосфоліпіди мають ліпофільні та гідрофільні властивості та відіграють активну роль у зволоженні шкіри та підтриманні її м'якості. Протеїни складаються з амінокислот (колагенові компоненти, еластин), необхідні для росту і забезпечення цілісності тканин.

Окрім цього, ікра містить антиоксидантний комплекс Омега-3, вітаміни А, Е, D, цінні мікроелементи, такі як калій, натрій, магній, фосфор. Завдяки такому багатому складу продукти, що містять чорну ікру, омолоджують, тонізують та відновлюють шкіру.

LUXURY CAVIAR TREATMENT характеризується специфічною взаємодією ритму, обертальних рухів, акупунктурних точок та інтенсивного контакту зі шкірою. Luxury Caviar Treatment розслабляє і водночас стимулює кровообіг і потік лімфи. Ця техніка активізує мімічні м'язи, чітко контролюючи їхню діяльність та забезпечуючи загальне розслаблення м'язів обличчя, що надає йому м'якості та повертає красу. Завдяки цьому масажу відбувається глибоке зволоження шкіри, підтягується овал обличчя.

УНІКАЛЬНА ОМОЛОДЖУЮЧА МАСКА CAVIAR GEL PATCH

Гелева маска Caviar Gel Patch містить висококонцентровані полісахариди морського походження. Маска показана при догляді за зрілою, зневодненою шкірою, що страждає від нестачі тонусу. До складу продукту входить комбінація активних інгредієнтів, здатних помітно та швидко усувати хроноіндуковані ушкодження шкіри:

Екстракт чорної ікри (1%), багатий на незамінні амінокислоти, мікроелементи і вітаміни A і D, стимулює природні регенераційні процеси в клітинах.

Фітосквален (10%) підвищує еластичність та захищає природний шкірний бар'єр.

Морські водорості, які є природними антиоксидантами, нейтралізують руйнівну дію вільних радикалів та захищають шкіру від зовнішніх агресивних факторів.

ПРОДУКТИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ТЕХНІКИ МАСАЖУ LUXURY CAVIAR MASSAGE

Aquasense Milk/Puressense Gel - очищаюче молочко для сухої/зневодненої шкіри або очищаючий гель для жирної/проблемної шкіри;

Aquasense Lotion/Puressense Lotion - пом'якшуючий тонік для сухої/зневодненої шкіри або балансуючий тонік для жирної/проблемної шкіри;

Exfolight – ензимний пілінг для всіх типів шкіри;

Duo System - антивікова крем-маска для контуру губ та очей з гіалуроновою кислотою;

Caviar Veil Gel - антивікова маска-вуаль з екстрактом чорної ікри;

Soy Soy Jaluractive Serum - зміцнююча сироватка з низькомолекулярною гіалуроновою кислотою;

Soy Soy Jaluractive Cream SPF8 - зволожуючий, відновлюючий крем з фітоестрогенами сої та гіалуроновою кислотою.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Процедура LUXURY CAVIAR ідеально підходить для тьмяної, атонічної шкіри з ознаками передчасного старіння та зморшками, а також сухої, зневодненої шкіри, що страждає від впливу стресу та погодних умов, після інсоляції та агресивних процедур.

Рекомендований курс: 2 рази на тиждень протягом 3-4 тижнів (для інтенсивного лікування) або 1 раз на тиждень протягом місяця.