Gerard's ReCreAge Treatment Kit Gerard's ReCreAge Treatment Kit
Gerard's ReCreAge Treatment Kit
Gerard's ReCreAge Treatment Kit

Gerard's ReCreAge Treatment Kit

Share on Google+

GERARD'S RECREAGE TREATMENT

МУЛЬТИКИСЛОТНИЙ ПІЛІНГ З ЕФЕКТОМ РЕМОДЕЛЮВАННЯ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ І ЕПІГЕНЕТИЧНОЮ ДІЄЮ

Процедура ReCreAge Treatment від Gerard's - це унікальна ультрасучасна програма, яка використовує виняткові регенеруючі властивості АНА-кислот і найбільш передові епігенетичні технології для трансформації шкіри. В основі формули цієї процедури - унікальний мультикислотний комплекс (гліколева, лимонна, винна та яблучна кислоти) та запатентованный комплекс RNAgeTM – цінний епігенетичний активний інгредієнт, отриманий з ягід обліпихи, що стимулює синтез протеїну молодості.

Омолоджуючий ефект від процедури досягається завдяки дії формули Triple Acid Complex, яка, у поєднанні з гліколевою кислотою, надає відлущувальну, розгладжуючу та освітлюючу дію, вирівнює рельєф та текстуру шкіри, сприяючи оновленню верхніх шарів епідермісу.

Усього за 4 процедури в поєднанні з кремом, що входить в набір, Perfecting Face Cream, шкіра виглядає більш молодою, оновленою і привабливою: колір обличчя стає більш рівним і однорідним, текстура шкіри - більш гладкою і компактною, значно зменшуються прояви дисхромії, постакне, нормалізується розмір пір.

До складу професійного набору ReCreAge Treatment Kit входять:

  1. Оновлювальний скраб для шкіри обличчя, рН - 5 (50 мл)
  2. Відлущувальна маска для обличчя з формулою Triple Acid Complex, рН - 3,5 (25 мл)
  3. Нейтралізуюча маска для обличчя епігенетичної дії, рН - 6 (25 мл)
  4. Удосконалюючий крем для обличчя епігенетичної дії, рН – 5 (50 мл)

Код: PFARCA432/E